Basit ve Etkili Reklamlar Oluşturarak

Google Adwords ile Markanızı Tanıtın.

Google'da her gün milyonlarca arama yapan müşterilerinize kolay ve hızlı ulaşabilirsiniz.
Google Adwords ile aramalarda ilk sırada yer alın

Google Adwords

Google reklamı daha düşük maliyet ile daha çok kişiye ulaştırır

Aktif bir şekilde interneti kullanan, ürün, bilgi, hizmet arayan kullanıcıları potansiyel müşteriye çevirebilirsiniz. Alakalı arama kelimelerinizle Google çevrimiçi reklam ağında görünür olarak markanızın bilinir ve görünürlüğünü arttırabilirsiniz.

AdWords reklamını etkili hale getirmek için işletmenizle ilgili bilgilerinizi göz önünde bulundurarak size özel reklam metinleri ve arama kelimelerini kullanırız.

Google, reklamınızı arama sonuçlarının yan tarafında ya da tüm sonuçların en üstünde göstererek etkili bir reklam ağı sunmaktadır. Bu kısımlarda yer alarak arama yapanları potansiyel müşterilere dönüştürebilirsiniz. Üstelik sadece tıklama başına ücret ödersiniz. İstediğiniz sayıda kelime ile daha fazla arama sonuçlarında yer alabilirsiniz.

Kullanım Yerleri

İnternet reklamı klasik reklamcılıktan farklı olarak daha hızlı sonuca ulaştırır. Daha az maliyetlerle ürün ve markanızı tanıtarak kazanç elde edebilirsiniz.

  • Marka ve firmasını tanıtmak isteyenler.
  • Geleneksel reklam bütçesi olmayanlar.
  • Web sitesine trafik çekmek isteyenler.
  • Aramalarda ilk sırada çıkmak isteyenler.
  • İşini büyütmek isteyenler.

Güçlü bir pazarlama aracı olarak Adwords'ü kullanın.

Google Adwords ile ilk sırada yer alın

Çevrimiçi reklam ağında gözüken reklamınıza sadece tıklamalarda ödeme yaparsınız. Günlük belirleyeceğiniz bütçeyle maliyetleriniz kontrol altına alırsınız. Rakiplerinizin önüne geçerek ürünlerinizi hızlı tanıtın. Google Adwords danışmanlığımızdan yararlanabilirsiniz.

Şimdi Başlayın