Hakkımızda

Paradigmasal®, marka ve kurumsal kimliğinizi etkili web teknolojileri ile buluşturarak sanal çözümler sunmaktadır.

Güncel teknolojileri takip ederek kendini yenileyen ekibimizle müşterilerimize kaliteli hizmetler vermekteyiz.

TASARIM
YAZILIM
İŞİNİZ WEBTE

Yenilikleri Yakalayın.

Mevcut web sitenizin tasarımının ve yazılımının değişen teknolojiler karşısında yenilenmesi gerektiğini düşünüyorsanız size web çözümlerimizle yardımcı olabiliriz. Yeni bir arayüz ve fonksiyonel web yazılımı ile ziyaretçilerinize iyi bir deneyim yaşatabilirsiniz.

Webte Yer Alın.

Markanızın, firmanız yada kişisel profilinizin, gün geçtikçe değişen ve kullanıcı sayısı artan internette yer alması, yeni müşteriler bulmanızı ve büyümenizi sağlayacaktır. Profesyonel web hizmetlerimizle siz de internette yer alabilirsiniz.

Web uygulamaları fonksiyonel sayfalar

Nasıl Çalışıyoruz?

Sanal çözümlerimizde, takip ettiğimiz aşamalarla projelerinizi hayata geçiriyoruz.

Görüşme.

Karşılıklı görüşme ile ihtiyaç analizi yapılaraK çözüm önerileri sunarız. İşinizin internet çözümüne birlikte karar veririz.

Teklif.

Fikir alışverişi sonrası ihtiyaç analinize göre kullanılacak teknolojileri belirleriz. Yapılacakların detaylandırıldığı teklifimizi onayınıza sunarız.

Projeye Başlama ve Tasarım.

Sunduğumuz teklif sonrası projeniz ile ilgili arayüz tasarımına başlarız. Müşteri alışkanlıkları ve web teknolojileri göz önünde bulundurularak marka ya da kurumsal kimliğinizi yansıtacak tasarımı sizinle paylaşırız. Kodlama öncesi tasarımda istediğiniz değişiklikleri bu aşamada yaparız.

Tasarım Onayı ve Yazılım.

Son değişikliklerin yapıldığı tasarımı internete aktarmak üzere kodlamaya (yazılım aşamasına) başlarız. Projeye uygun teknolojiler ile belirlenen fonksiyonellikleri oluştururuz.

Test. Test. Test.

Proje internete aktarılmadan önce tarafımızdan testler yapılarak yayın öncesi tüm fonksiyonellikleri kontrol ederiz.

İşiniz İnternette.

Testlerden başarı ile çıkan projenizi internette yayınlayarak, takipçileriniz ve müşterileriniz ile buluşturuyoruz.

Sizi İnternetten Bulsunlar.

SEO Search Engine Optimization diğer adıyla arama motru optimizasyonu çalışmalarımız ile google, bing ya da yahoo gibi arama motorlarında bulunabilir olup yeni müşteriler edinmenize yardımcı olabiliriz. Arama motoru danışmanlığımızla birçok avantajı yakalayarak iş gücü, zaman ve para tasarrufu sağlayabilirsiniz. Arama motoru organik sonuçlarda çıkarak sayfanıza daha çok ziyaretçi çekebilirsiniz.

Kendi Yönettiğiniz İşinizi İnternette de Yönetin.

İşinize göre hazırlayacağımız CMS Content Management System İçerik Yönetim Sistemi ile zaman ve mekandan bağımsız web sayfanızın güncellemelerinizi yapabilmenizi sağlayabiliriz. Hızlı, kolay ve sadece internet tarayıcınızı kullanarak yapabileceğiniz içerik güncellemeleri ile web maliyetlerinizi düşürebilirsiniz.

Sosyal Medya ile Markanızı Tanıtın.

Sosyal paylaşım mimarisinde marka haline gelmiş platformları markanız için kullanarak potansiyel müşteriler edinebilirsiniz. Facebook aplikasyonları (Facebook App) ya da size özel facebook tabları geliştirebiliriz. Linkedin ile iş başvurularını kabul edebilir, Youtube ile ürünlerinizin videolarını paylaşabilirsiniz. Kurumsal twitter sayfanızdaki güncel twitlerinizi web sayfanızda yayınlayabilirsiniz.