Sosyal medya
eklentileri ile

web sitenizi sosyalleştirin.

Marka ve firmanıza uygun, takipçileriniz ve hayran sayınızı arttırmak için sosyal medya uygulamalarını kullanabilirsiniz.
Sosyal medya ile hayran kitlenizi arttırın.

Sosyal Medya Uygulamaları (Aplikasyonlar)

Sosyal medya ve sosyal medyayı kullanarak pazarlama dijital dünyada önemli bir yer edinmiştir. İnteraktif bir yaşama sahip bu medya sanal dünyada dinliyor, cevap veriyor arkadaş edinip onlarla iletişim kuruyor. Sizinle ilgili bilgileri ya da firmanızın yeni çıkan ürünlerini topluluklara duyuruyor.

Hızla büyüyen sosyal medyada yer alarak firmanızın bulunabilirliğini arttırabilir, ürün ve hizmetlerinize ilgi duyan potansiyel müşterilerinize daha hızlı ve kolay ulaşabilirsiniz.

Sosyal medya ile sosyalleşin.

Sosyal medyanın gücünü kullanın

Facebook, Twitter, Youtube, Linkedin, Xing ve diğer tüm sosyal paylaşım siteleri iyi kullanıldığında geniş topluluklara ve yeni müşterilere ulaşmanızı sağlar. Marka ve firmanıza uygun, takipçileriniz ve hayran sayınızı arttırmak için sosyal medya uygulamaları (Facebook App, Twitter App vb) geliştirirebiliriz.

Sosyal medya danışmanlığımız ile var olan web sayfanıza ziyaretçi çekebilir, hizmet ya da ürünleriniz hakkında daha detaylı bilgi almalarını sağlayabilirsiniz.

Sosyal Medya Pazarlama

Web teknolojisi ile reklamlarınızı milyonlarca insana ulaştırabilirsiniz. İster küçük, ister orta ya da büyük bir firma olun siz de bu medyada yer almalısınız. Çünkü potansiyel müşterileriniz ve rakipleriniz sosyal medyayı kullanarak müşterileriyle birçok şeyi paylaşıyorlar.

İnteraktif uygulamalar ile markanızı tanıtabiliriz. Size özel hazırlanmış Facebook duvar uygulamaları ya da Facebook zaman tüneli bennerları ile müşterilerinizi kurumsal kimliğinizle karşılamanızı sağlayabiliriz. Google maps ve Google rehber ile işinizin bulunmasını kolaylaştırabilir ve müşterilerinizin sizi rahat bulmasını sağlayabiliriz.

Sosyal Medya Müşteriler ile Konuşma Şeklidir.

Sosyal medyayı kullanarak hizmetlerinizi tanıtın

Kişisel resim video ve mesajlarınızı paylaşmanızı sağlayan Facebook ya da Myspace'i kullanabilirsiniz. Twitter kısa mesajları ile ürün ve hizmetleriniz anlatabilir müşterileriniz ile iletişime geçebilirsiniz. Linkedin ile iş dünyasında diğer profesyonellere ulaşabilir karşılıklı iş ortaklıkları yapabilirsiniz. Tanıtım videolarınızı paylaşabileceğiniz altyapısı güçlü YouTube, Dailymotion ya da Vimeo'yu kullanabilir, Flickr ve İnstagram ile resimlerinizi dünyaya açabilirsiniz. Wikipedia ile her gün yeni bir şey öğrenebilirsiniz. Kendi alanında lider daha birçok sosyal paylaşım ağlarını aktif kullanabilirsiniz.

Neden Sosyal Medya?

  • Hergün milyonlarca insan kullanıyor.
  • Aynı anda birçok kişiye ulaşılabilinir.
  • Ücretsiz tanıtım aracıdır.
  • Marka ve firmanızı anlatmanın en kolay yoludur.
  • Etkinliklerinizi duyurmanın en hızlı şeklidir.

Marka bilinirliğinizi sosyal medya ile arttırın.

Müşterilerinizi sosyal medya ile arttırın

Firmanızı ve markanızı tanıtmak için sosyal medyayı kullanmıyorsanız oldukça etkili bir fırsatı kaçırmış oluyorsunuz. Sosyal medyada yer almak için danışmanlık hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Şimdi Başlayın