Başkasına ihtiyaç duymadan

web sitenizi güncelleyin.

Web tasarımcısı ya da yazılımcısı olmanıza gerek kalmadan size özel içerik yönetim sistemiyle web sitenizi kendiniz yönetin.
Web tasarımıyla işinizi internete taşıyın.

İçerik Yönetim Sistemi (CMS)

Web sitenizin tasarımı sizi anlatsın

Dünyanın herhangi bir yerinden web sitenizi yöneterek müşterilerinize hızlı bir şekilde yeni ürünlerinizi tanıtabilirsiniz. Kimseye bağlı kalmadan istediğiniz gibi güncelleyebileceğiniz web sitenizle zamandan kazanabilirsiniz. Microsoft Word kullanır gibi kolay arayüzü sayesinde size özel içerik yönetim sistemi ile HTML ve kodlama bilmeden yazı, resim vb ekleyebilir, güncelleyebilir ya da silebilirsiniz.

Hızlı, kolay ve sadece internet tarayıcınızı kullanarak yapabileceğiniz içerik güncellemeleri ile web maliyetlerinizi düşürebilirsiniz. Kurumsal/bireysel haberlerinizi ya da kampanyalarınızı web sayfanızdan duyurmanız sizi takip eden müşterilerinize ulaşmanın en kolay ve ucuz yoludur.

CMS
SİZ
GÜNCEL WEB

Web sitenizin kontrolü sizin elinizde olsun

Markanızı anlatan ya da kurumsal web sitenizi işinizi yönetir gibi yönetebilirsiniz. Sayfanızı ziyaret eden kullanıcıları, güncel duyurularınızla ilgi uyandırarak, hizmetlerinizi anlatarak ya da son projelerinizi yayınlayarak potansiyel müşteriye dönüştürebilirsiniz.

Web sitenizin içeriğini istediğiniz yerde istediğiniz zamanda değiştirin.

Zaman ve Paradan Tasarruf Edin

Web sayfanızın güncellenmesi için web tasarımcısı ya da yazılımcı olmanıza gerek yok. Basit kullanımıyla, geliştirilen web içerik yönetim sistemi ile 7x24 sitenizi güncelleyebilirsiniz. Web tarayıcısı kullanarak web sitenizi platformdan bağımsız yönetebilirsiniz.

Yönetimi kolay web sitesine sahip olun.

Kurumsal kimliğinizi yansıtan web siteleri

Web sitenizin tasarımının güncel trendlere uygun olması kullanıcıların uzun süre sayfanızda kalmasını sağlayacaktır.

Web Site Tasarımı

Web SEO Teknikleri ile Fark Edilin

Ürünlerinize ilgi duyan müşterilere kolay ulaşmanız için arama motoru optimizasyonu (Google Seo) tekniklerini kullanabilirsiniz.

Google SEO

Sosyal Medya Eklentileri Ürünlerinizi Tanıtıyor

Sosyal medyanın sadece eğlence olmadığını ve iş için kullanıldığında etkili bir tanıtım aracı olduğunu bilmelisiniz.

Sosyal Medya Uygulamaları

Oluşturun. Yayınlayın. Güncelleyin. Sitenizi Eşsiz İçerikle Zenginleştirin.

Benzersiz web içeriğiniz ziyaretçi sayınızı arttırır

İnternet işinizin diğer bir şubesi olarak çalışır. Markanızın ücretsiz tanıtım yeridir. Ziyaretçilerinizin ilk baktıkları mecradır. Kullanımı kolay ve hızlı çözümler sağlayacak içerik yönetim hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Şimdi Başlayın