İnternet reklamcılığı ile

web sitenize gelen trafiği arttırın.

Ürün ve hizmetleriniz için tıklama başına maliyetle, Google Adwords ya da Facebook'ta reklam vererek daha çok müşteriye ulaşabilirsiniz.
Google Adwords ile yeni müşteriler bulabilirsiniz

İnternet Reklam

İnternet reklamı daha düşük maliyet ile daha çok kişiye ulaştırır

Tıklama başına maliyet (TBM ya da PPC Pay Per Click) sistemini kullanan Google Adwords ve Facebook Reklamları ile markanızı, ürün, hizmet, proje ya da direk kendinizi tanıtabilirsiniz.

Tanıtım sırasında sadece reklamınıza tıklandığı zaman ücret ödersiniz. Google Adwords için belirleyeceğiniz arama kelimelerine uygun gördüğünüz bütçe ile işe başlayabilirsiniz. Birçok filtreleme özelliğine sahip Facebook reklam ise iyi bir alternatif olarak karşımıza çıkmaktadır.

Amacınız kısa süre içerisinde ürün veya hizmetlerinizi duyurmak, satışları arttırmak vaya daha fazla kullanıcı elde etmek ise Google Adwords ve Facebook reklamları tam size göre.

Belirli bir kitleye ulaşmanızı sağlayacak reklam danışmanlığımızdan yararlanabilirsiniz.

Niçin Reklam Vermelisiniz?

İnternet reklamı klasik reklamcılıktan farklı olarak daha hızlı sonuca ulaştırır. Daha az maliyetlerle ürün ve markanızı tanıtarak kazanç elde edebilirsiniz.

Daha fazla satış
Daha çok satış yapmak için çok daha fazla ziyaretçiniz olmalıdır. Reklam ile daha çok ziyaretçiye ulaşabilirsiniz.
Google da ilk sıra
Google Adwords ile sponsor bağlantı kısmında yer alarak ilk sırada çıkabilirsiniz. Bu sayede müşterileriniz sizi daha kolay bulur.
Rakipleriniz
Web siteniz sizinle benzer olan rakip web siteleri ile yarışır. Google ya da Facebook reklamları ile rakiplerinizden önce bulunmayı sağlayabilirsiniz.

Hedef kitle kısıtlaması ile Google Adwords veya Facebook Reklam kullanın.

Google Seo ile bulunur olun

Bölgesel reklamlar, arama kelime bazlı reklamlar, gün ve saat sınırlamalı reklamlar ile bütçenizi verimli kullanabilirsiniz. Sosyal medya kampanyaları ile web trafiğinizin, potansiyel müşterilerinizin ve satışlarınızın arttığını görebilirsiniz. Google Adwords ve Facebook reklam danışmanlığımızdan yararlanabilirsiniz.

Şimdi Başlayın