İşinizi kolaylaştıran web yazılımıyla

internetin gücünü kullanın.

Stratejik web sitesi geliştirerek insanların web sitenize girdiğinde vakit geçirmesini sağlayabilirsiniz.
Web yazılımıyla işlevsel web siteleri.

Web Yazılım , Programlama ve Kodlama

Web sitenizin tasarımı internette yayınlanmadan önce web programlama ile ihtiyacı olan fonksiyonellikleri kazanır. Projeye uygun web teknolojilerini kullanarak (HTML5/HTML, CSS3/CSS, Jquery, Ajax, .NET, Java Script) sayfanızın müşteri memnuniyetini arttırmaya yönelik kodlama yapıyoruz.

Web tarayıcısı bir çeviricidir. Web dilinde yazılmış belgeyi alarak bunu web sayfası haline getirir. Yayınlanan web sayfanızın temel tarayıcılarda (İnternet Explorer, Firefox, Chrome, Safari, Opera vb) aynı gözükmesini (Browser Compatibility) yani tarayıcı uyumluluğunu sağlayarak iyi bir kullanıcı deneyimi yaşatıyoruz.

İşin kolay kısmı ile değil doğru olanı ile ilgilenen ekibimizle sizlere profesyonel hizmet vermekteyiz.

Web sitenizin tasarımı sizi anlatsın

Arama motorlarına görünen web sayfaları

SEO (Search engine optimzation) arama motoru optimizasyonu kurallarına göre programlanan ya da kodlanan web uygulaması ile potansiyel müşterilerinizin sizi webte bulmasını kolaylaştırabilir ve işinizin büyümesine sağlayabilirsiniz. Başta Google olmak üzere diğer Bing, Yahoo gibi arama motorlarının rahat indexleyebileceği gibi web sitesi hazırlamak uzmanlık ve deneyim gerektirmektedir. Web sayfanızın optimizasyonunu yaparak bulunabilirliğinizi arttırabiliriz.

Başarılı bir web geliştirme stratejileri daha çok ziyaretçi ve müşteri çekerek sizin daha fazla kar elde etmenize yardımcı olur.

Müşterilerinizi memnun edin

İstediğiniz fonksiyonellikleri içeren web sitesi

Firmanıza özel web uygulamaları ile rakiplerinizden farklı yapılar sergileyebilirsiniz. Sunduğunuz farklı işleyiş ve fonsiyonelliklerle web sitenizi zenginleştirebilirsiniz..

Şirketin marka ve değerlerini anlatan web arayüzü, arka planda standartlara uygun yazılımla birleştiğinde çok daha kullanışlı hale gelmektedir.

İhtiyacınıza uygun web çözümlerimizle ziyaretçilerinizi yeni müşteriler haline getirebilirsiniz.

İnternet reklamları ile yeni müşteriler bulun.

Google Adwords ile Kazanın.

Markanızı internet reklamları ile tanıtabilirsiniz. Google adwords veya Facebook reklamları ile kolay hızlı bir şekilde yeni müşterilere ulaşabilirsiniz.

Seo Danışmanlık

Web Sitenizi Siz Yönetin.

İhtiyaçlarınıza göre hazırlayacağımız içerik yönetim sistemi (CMS Content Management System) ile kimseye ihtiyaç duymadan e-posta hazırlar gibi sayfalarınızı güncelleyebilirsiniz.

İçerik Yönetim Sistemi

Ziyaretçilerinize Kolay Ulaşın.

Marka ya da firmanızın ihtiyacına göre hazırlanabilecek sosyal medya uygulamaları müşterileriniz ile daha hızlı iletişim kurmanızı sağlayacaktır.

Sosyal Medya Uygulamaları

Daha iyi müşteri deneyimi yaşatın.

Müşterilerinizi memnun edin

Web sitenizi ziyaret edenlere, aradıkları bilgilere kolay ulaşabilmelerini sağlayacak tasarım ve yazılımla iyi bir sunum hazırlayabilirsiniz. Hedef kitlenize yönelik web sitenizi birlikte çalışarak oluşturabiliriz.

Şimdi Başlayın