Profesyonel bir dokunuşla

aramalarda siz de yer alın.

Bazen ufak değişikliklerle web sitenizin arama motorlarındaki sırası değişebilir. Bazen de derinlemesine bir çalışma ile seo optimizasyonuna ihtiyacınız olabilir.
Google Seo ile bulunabilir olun

SEO Arama Motoru Optimizasyonu ve Danışmanlık

WEB SİTESİ
SEO
YENİ MÜŞTERİ

Firmanızın arama motorlarında yer alması işinizin büyümesi ve müşteri sayınızın artması için önemlidir. Sektörünüz ile ilgili hizmete ya da ürüne ihtiyacı olan potansiyel müşterileriniz sizin web sayfanızı bir yerlere not almamışsa ilk yapacağı şey arama motorlarını kulllanarak size ulaşmaktır.

Rakiplerinizle fark oluşturabilecek web SEO çalışmalarımız sizi arama motorlarında görünür yapacaktır.

Müşterileriniz sizi internetten bulsun

İyi bir SEO (Search Engine Optimization) diğer adıyla arama motoru optimizasyonu ile web sayfanızın Google aramalarında, Bing, Yandex ve Yahoo gibi arama motorlarında bulunmasını sağlayabilirsiniz. İnternet kullanıcılarının büyük bir çoğunluğu yeni web sayfalarını arama motorlarından buluyor. Web sayfanızın iyi bir seo optimizasyonu yoksa potansiyel müşterilerinizin sizi internetten bulmalarını engellemiş olursunuz.

Marka ve kurumsallığınızı inceleyip sektördeki rakiplerinizi de dikkate alarak sizlere arama kelimesi tavsiyelerinde bulunabilir ve web sitenizin arama motoru dostu (SEO friendly) haline getirebiliriz.

Web sitenizin tasarımı sizi anlatsın

Profesyonel bir dokunuşla aramalarda siz de yer alın

İyi yapılmış bir seo optimizasyonu ile Google organic, Bing, Yandex ve Yahoo sonuçlarında çıkarak ekstra maliyetlere gerek kalmadan firmanızı ya da markanızı müşterilerinize sunabilirsiniz.

Web sayfanızı seven arama motorları

Google Seo ile müşterileriniz sizi internetten bulsun

Markanıza ya da kurumsal kimliğinize ait web sayfa tasarımınız çok iyi olabilir. Sizi temsil eden bu tasarımın arka tarafta (kod kısmında) arama motorlarınca da çok iyi gözükmesi yeni müşterilerin sizi bulması ve işinizin büyümesine yol açacaktır.

Büyüyen pazarla birlikte arama motorları da zaman içerisinde algoritma mantıklarını değiştirmekte ve yenilemektedir. İyi indekslenmiş ve arama motoru dostu bir sayfa ile arama sonuçlarında daha iyi sırada yer alarak markanızın bulunabilirliğini arttırabilirsiniz.

SEO Kurallarını Bilmek

Birçok kuralı olan arama motorları, web sitelerini arama sonuçlarında gösterirken belirli karakter sınırları koymuşlardır. Bu sınırları bilmek web sitenizin gösterimini daha anlaşılır yapabilir.

Sayfa Başlık Kısmı
Google Seo için web site başlık (page title) kısmının 69 karakter olması gerekirken Bing Seo için bu durum 65 karakter olarak gözükmektedir. Yahoo tarafında ise 72 karakter ile sınırlandırılmıştır.
Sayfa Açıklama Kısmı
Google Seo sayfa açıklaması için 156 karakter olmasına karşın Bing Seo için bu durum 150 karakter olarak gözükmektedir. Yahoo Seo açıklama kısmını 161 karaktere kadar gösterebiliyor.

SEO kurallarını uygulayarak web sayfanızın optimizasyonunu yaparak görünürlüğünü arttırabiliriz.

Kitabına uygun SEO çalışmalarıyla siz de kazanın.

Google Seo ile bulunur olun

Hizmet ya da ürünlerinize ihtiyaç duyan potansiyel müşterilerinizi kaçırmayın. İyi optimize edilmiş web sitenizle görünürlüğünüzü arttırabilirsiniz. Arama motoru optimizasyonu sadece arama kelimeleri belirlemek değildir. Birçok kural ve tekniği olan profesyonel bir çalışma gerektiren optimizasyon hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Şimdi Başlayın